ARTYKUŁY
Pożeganie dyrektora Stanisława Krosty
6157
2011-09-05

W porównaniu do ubiegłego roku szkolnego sporo się zmieniło. Nowym dyrektorem Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Iłży został Dariusz Leśkiewicz, który zastąpił na tym stanowisku odchodzącego na emeryturę Stanisława Krostę.

Pożeganie dyrektora Stanisława KrostyPożeganie dyrektora Stanisława Krosty

Po wakacjach zabrzmiał pierwszy szkolny dzwonek. Pożeganie dyrektora Stanisława Krosty.   

W porównaniu do ubiegłego roku szkolnego sporo się zmieniło. Nowym dyrektorem Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Iłży został Dariusz Leśkiewicz, który zastąpił na tym stanowisku odchodzącego na emeryturę Stanisława Krostę.
W wakacje szkolne klasy zostały odnowione. Szkoła wygląda czyściej i estetyczniej.Głównym punktem uroczystości było się w uroczyste pożegnanie dyrektora szkoły - pana Stanisława Krosty, który od 1981 był dyrektorem Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych  w Iłży.


Na uroczystość przybyli przedstawiciele Starostwa Powiatowego w osobie Starosty Mirosława Ślifirczyka oraz naczelnik wydziału edukacji Jadwigi Wójtowicz, Rady Miasta w osobie z-cy Burmistrza Iłży Marka Łuszczka, radnego powiatu Krzysztofa Kozery i wielu i innych gości.

Uroczystość zainaugurował Starosta M. Ślifirczyk, który stwierdził, że miłość i szacunek do pracy - oddające charakter dyrektora Krosty, pomogły Mu stać wiele lat na czele tej szkoły i dowodzić nią w najlepszy z możliwych sposobów - podkreślił pan starosta.

Wszyscy zebrani w ciepłych słowach wspominali działalność dyrektora Stanisława Krosty, dziękowali za długoletnią pracę i pasję, z jaką oddawał się wychowywaniu i kształceniu licznych pokoleń, zarówno młodzieży jak i nauczycieli. Podkreślali liczne zasługi dla szkoły, wymieniali nagrody, jakie otrzymał dyrektor, na dowód niestrudzonej działalności dla społeczności strzeleckiej.

Podczas uroczystości odbyła się multimedialna prezentacja przygotowana przez Mirosława Guta i Renatę Niewadzi-Gut, przypominająca najważniejsze momenty działalności wieloletniego dyrektora. Znalazło się w niej miejsce m.in. na wspomnienie czasów budowy szkoły, na pokazanie pasji dyrektora.. Uwieczniono odbiór nagród za akcje, w jakich szkoła brała udział, dzięki inicjatywie i zaangażowaniu byłego dyrektora. Prezentacja dostarczyła zebranym wielu wzruszeń, a niektórym uświadomiła, że dyrektor jest z tą szkołą związany od ponad 45 lat.

Dyrektorze nigdy pana nie zapomnimy!

Uroczystość uświetnił program poetycko – muzyczny. Wykorzystano w nim teksty wierszy i piosenek dobrze znanych dyrektorowi i szczególnie przez Niego cenionych, by podkreślić wyjątkowość i doniosłość uroczystości.

Rozpoczęcie roku szkolnego było również okazją do zaprezentowania wyników matur.
W tym roku osiągnęto poziom zdawalności ponad 90%. Z większości przedmiotów maturalnych uczniowie naszej szkoły uzyskali średnią zaliczenia wyższą od średniej wojewódzkiej i krajowej.

www.zspilza.cba.pl
powrót
ilza
Ogłoszenia
Sprzedam alufelgi 17 cali
Witam, sprzedam 4 szt. alufelgi 17‘ (opony R17/225/45) - 5 śrub - założone były przy VW Golf 4 (pasują do Passata, Audi) Alufelgi są proste, nie mają bicia, z oponami - dwie opony jeszcze posłużą jeden sezon cena 430zl Cena do uzgodnienia.
Tomek, Iłża
Tel.: 509-139-815
sprzedam mieszkanie
Sprzedam mieszkanie Sprzedam mieszkanie 40 m2 na os. Zuchowiec, duża kawalerka z balkonem, przedzielona na dwa pokoje, duża kuchnia. Mieszkanie po remoncie. Tel.505-476-156
Ilza, os.Zuchowiec
Tel.: 505476156
Wynajme Lokal
Wynajmę cały lokal po salonie fryzjersko kosmetycznym w Iłży na ul. Partyzantów 27, odnowiony po odbiorze sanepidu
Iłża, Partyzantów
Tel.: 723312399
Przyjmę na staż
Przyjmę na staż do sklepu Spożywczo-Przemysłowego w Iłży. Więcej informacji: tel. 783991912
Iłża
Tel.: 783991912
sprzedam lub wynajmę
SPRZEDAM LUB WYNAJMĘ MIESZKANIE W BLOKU W MIEJSCOWOŚCI PAKOSŁAW 2 POKOJE,KUCHNIA,ŁAZIENKA,PIWNICA, BUDYNEK GOSPODARCZY, DZIAŁKA, WIĘCEJ INFORMACJI POD PODANYM NUMEREM TEL.CENA DO UZGODNIENIA
Irena, Pakoslaw
E-mail.: 602817487
Poszukuję do wynajęcia
Witam poszukuję (kawalerki, lub mieszkania 2 pokoje) do wynajęcia. Jeżeli macie takie gniazdko lub wiecie kto może mieć proszę o kontakt.
Daria, Iłża
Tel.: 516927589
Sprzedam mieszkanie
Sprzedam mieszkanie 40 m2 na os. Zuchowiec, duża kawalerka z balkonem, duża kuchnia. Tel. 698680086
Robert Kumanowski, Iłża
Tel.: 698680086
Lokale na biura/gabinety
W nieruchomości trwa obecnie remont - istnieje możliwość dostosowania lokali pod indywidualne wymagania. Lokalizacja w Iłży (wysoki parter) pomiędzy osiedlami Staszica i Zuchowiec.
Piotr, Iłża, Jakubowskiego 2
Tel.: 505236180
E-mail.: fansoad@op.pl
Prace zaliczeniowe
Kończysz studia? Nie masz czasu/ochoty napisać pracy? Najwyższej jakości prace zaliczeniowe (semestralne, licencjackie, magisterskie i inne), pisane przez doświadczonego publicystę i bloggera.
Kraków, Owocowa
Tel.: 512675464
E-mail.: pracezaliczeniowe@spoko.pl
STAŻ
Przyjmę na staż oferta dla mężczyzny z obsługa komputera i ogólna wiedzą na temat budowy samochodów lub mężczyzny z uprawnieniami na wózek widłowy
Konrad, Iłża, Partyzantów 29
E-mail.: 601612271
Wszystkich on-line: 3
Gości: 3

Najwięcej on-line było 2024-01-07:
0 użytkowników i 241 gości
COPYRIGHT © 2013
All rights reserved by Polish regislation

Projekt i wykonanie H15.pl - Paweł Jadczak
Dołącz do nas
W związku ze zmianą prawną odnośnie przechowywania wrażliwych danych osobowych zmieniliśmy dział "Polityka Prywatności", zapraszamy do zapoznania się z działem.