AKTUALNOŚCI
Piosenka turystyczna w Marculach
1000
2019-07-08

Nadleśnictwie Marcule odbył IX Festiwal Piosenki Turystycznej dla Osób Niepełnosprawnych pod nazwą "Piosenka serialowo-filmowa". Organizator festiwalu to Warsztaty Terapii Zajęciowej w Jedlance Starej.

W tym wydarzeniu uczestniczyli podopieczni i pracownicy z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Pionkach, Domu Pomocy Społecznej w Krzyżanowicach, Domu Pomocy Społecznej w Wierzbicy, Środowiskowego Domu Samopomocy w Podkońcach, Środowiskowego Domu Samopomocy w Jedlance, Domu Pomocy Społecznej w Jedlance oraz Domu Matki i Dziecka w Jasieńcu Iłżeckim Dolnym.
Wśród zaproszonych gości byli m.in.: dyrektor Caritas Diecezji Radomskiej ks. Robert Kowalski i wicedyrektor ks. Damian Drabikowski, burmistrz Miasta i Gminy Iłża Przemysław Burek wraz z przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Iłża Agnieszką Okrutną, dyrektor MGOPS w Iłży Irena Michałek, dyrektor PCPR Artur Jonczyk i Andrzej Pałka.

Po powitaniu gości przez kierownik Barbarę Rosiewicz rozpoczął się konkurs na najlepszą prezentację piosenki serialowo-filmowej w dwóch kategoriach - solista i zespół. Pomiędzy występami prowadzone były konkursy związane z filmem. Wszyscy bawili się świetnie.

- Jury miało trudne zadanie, gdyż wszystkie występy były na wysokim poziomie. Trzeba było jednak wyłonić zwycięzców. W kategorii solista I miejsce wywalczyła Marzena Kiepas z WTZ w Jedlance Starej. Miejsce II przypadło Danucie Wasiniak z DPS w Jedlance, a III - Bartłomiejowi Dudzikowi z DMiDz w Jasienińcu Iłżeckim Dolnym. W kategorii zespół najlepsza okazała się grupa z ŚDS z Jedlanki. Miejsce II przypadło WTZ z Jedlanki Starej, a III zajął WTZ z Pionek - wyliczają organizatorzy.

Nagrody i wyróżnienia były dla wszystkich uczestników. Po obiedzie była zabawa taneczna, a gościnnie wystąpił zespół z DPS z Wierzbicy.

- Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom za współudział, bo bez nich festiwal nie mógłby się odbyć. Dziękujemy również tym wszystkim, którzy przyczynili się do współpracy, do przygotowania posiłku, wsparli nas pod względem finansowym i dobrym słowem, a także poświęcili swój cenny czas na bycie z nami podczas trwania festiwalu - podsumowują organizatorzy.

źródło: https://radom.gosc.pl

powrót
ilza
Ogłoszenia
Sprzedam alufelgi 17 cali
Witam, sprzedam 4 szt. alufelgi 17‘ (opony R17/225/45) - 5 śrub - założone były przy VW Golf 4 (pasują do Passata, Audi) Alufelgi są proste, nie mają bicia, z oponami - dwie opony jeszcze posłużą jeden sezon cena 430zl Cena do uzgodnienia.
Tomek, Iłża
Tel.: 509-139-815
sprzedam mieszkanie
Sprzedam mieszkanie Sprzedam mieszkanie 40 m2 na os. Zuchowiec, duża kawalerka z balkonem, przedzielona na dwa pokoje, duża kuchnia. Mieszkanie po remoncie. Tel.505-476-156
Ilza, os.Zuchowiec
Tel.: 505476156
Wynajme Lokal
Wynajmę cały lokal po salonie fryzjersko kosmetycznym w Iłży na ul. Partyzantów 27, odnowiony po odbiorze sanepidu
Iłża, Partyzantów
Tel.: 723312399
Przyjmę na staż
Przyjmę na staż do sklepu Spożywczo-Przemysłowego w Iłży. Więcej informacji: tel. 783991912
Iłża
Tel.: 783991912
sprzedam lub wynajmę
SPRZEDAM LUB WYNAJMĘ MIESZKANIE W BLOKU W MIEJSCOWOŚCI PAKOSŁAW 2 POKOJE,KUCHNIA,ŁAZIENKA,PIWNICA, BUDYNEK GOSPODARCZY, DZIAŁKA, WIĘCEJ INFORMACJI POD PODANYM NUMEREM TEL.CENA DO UZGODNIENIA
Irena, Pakoslaw
E-mail.: 602817487
Poszukuję do wynajęcia
Witam poszukuję (kawalerki, lub mieszkania 2 pokoje) do wynajęcia. Jeżeli macie takie gniazdko lub wiecie kto może mieć proszę o kontakt.
Daria, Iłża
Tel.: 516927589
Sprzedam mieszkanie
Sprzedam mieszkanie 40 m2 na os. Zuchowiec, duża kawalerka z balkonem, duża kuchnia. Tel. 698680086
Robert Kumanowski, Iłża
Tel.: 698680086
Lokale na biura/gabinety
W nieruchomości trwa obecnie remont - istnieje możliwość dostosowania lokali pod indywidualne wymagania. Lokalizacja w Iłży (wysoki parter) pomiędzy osiedlami Staszica i Zuchowiec.
Piotr, Iłża, Jakubowskiego 2
Tel.: 505236180
E-mail.: fansoad@op.pl
Prace zaliczeniowe
Kończysz studia? Nie masz czasu/ochoty napisać pracy? Najwyższej jakości prace zaliczeniowe (semestralne, licencjackie, magisterskie i inne), pisane przez doświadczonego publicystę i bloggera.
Kraków, Owocowa
Tel.: 512675464
E-mail.: pracezaliczeniowe@spoko.pl
STAŻ
Przyjmę na staż oferta dla mężczyzny z obsługa komputera i ogólna wiedzą na temat budowy samochodów lub mężczyzny z uprawnieniami na wózek widłowy
Konrad, Iłża, Partyzantów 29
E-mail.: 601612271
Wszystkich on-line: 4
Gości: 4

Najwięcej on-line było 2018-06-10:
0 użytkowników i 222 gości
COPYRIGHT © 2013
All rights reserved by Polish regislation

Projekt i wykonanie H15.pl - Paweł Jadczak
Dołącz do nas
W związku ze zmianą prawną odnośnie przechowywania wrażliwych danych osobowych zmieniliśmy dział "Polityka Prywatności", zapraszamy do zapoznania się z działem.