Dużo zmian w klubach trzeciej i czwartej ligi z naszego regionu.
Dużo zmian w klubach trzeciej i czwartej ligi z naszego regionu.
TRZECIA LIGA
BROŃ RADOM
PRZYBYLI
Michał Doliński (powrót po wypożyczeniu z Pilicy Białobrzegi), Cezary Zieliński (powrót po wypożyczeniu z Centrum Radom), Sebastian Michałek (powrót po wypożyczeniu z Orła Wierzbica), Wojciech Gorczyca, Michał Marczak, Piotr Budziński, Paweł Maciejczak (z drużyny juniorów).
UBYLI
Łukasz Jamróz (powrót po wypożyczeniu do Korony Kielce), Marcin Kośmicki, Łukasz Ubożak, Dariusz Kozubek (koniec umowy), Łukasz Szymoniak (Orzeł Wierzbica), Arkadiusz Kościelniak (przerwał treningi), Norbert Jarząbek, Wojciech Molęda (Polonia Iłża?), Arkadiusz Chudziński (Zodiak Sucha?).
ZAINTERESOWANIE
Nowosielski (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Dawid Łyżwa (KS Jastrząb).
RADOMIAK 1910 SA RADOM
PRZYBYLI
Dariusz Dźwigała (trener, Start Otwock), Armin Tomala (asystent trenera, Start II Otwock), Wojciech Wocial, Jacek Moryc, Mateusz Tokaj (Start Otwock), Łukasz Skowron (Polonia Warszawa (Młoda Ekstraklasa), Maciej Domański (Stal Mielec), Piotr Wlazło (Widzew Łódź), Kabir Ojikutu (Ilanka Rzepin), Mateusz Dąbrowski (Arka Gdynia), Aleksiej Dubina (Pogoń Siedlce), Bartosz Kozieł (Warta Sieradz), Marcin Figiel (Odra Wodzisław Śląski).
UBYLI
Piotr Kornacki (Polonia Bytom), Marcin Grunt (Zagłębie Sosnowiec), Marcin Sikorski (Orzeł Wierzbica), Michał Domański, Piotr Skałbania (Orzeł Wierzbica?), Jakub Studziński (koniec umowy), Arkadiusz Oziewicz, Dariusz Mortka, Bartosz Pełka, Patryk Zięba (Wulkan Windoor Zakrzew?). Michał Kucharczyk (Pilica Białobrzegi?), Karol Mirowski (Stal Stalowa Wola?).
ZAINTERESOWANIE
-
ORZEŁ WIERZBICA
PRZYBYLI
Łukasz Szymoniak (Broń Radom), Krzysztof Trela (Naprzód Jędrzejów), Maciej Pastuszka, Kamil Drej (Juventa Starachowice), Marcin Sikorski (Radomiak Radom),
UBYLI
Michał Kocon (zawieszony), Andrzej Drachal, Rafał Mazur (Wulkan Windoor Zakrzew?), Artur Ludew (Ruszcovia Borkowice), Dariusz Mortka (powrót po wypożyczeniu do Radomiaka Radom, trenuje w Wulkanie Windoor Zakrzew), Sylwester Sokół, Witalij Mielniczuk, Dmitrij Asnin, Paweł Stadnicki, Andrzej Procyk (koniec umów), Jacek Gogacz (Skaryszewianka Skaryszew), Michał Kowalczyk, Bartłomiej Madej (Polonia Iłża?),
ZAINTERESOWANIE
Michał Domański, Piotr Skałbania (Radomiak Radom), Kamil Czarnecki, Cezary Bursa (Oronka Orońsko).
CZWARTA LIGA
PILICA BIAŁOBRZEGI
PRZYBYLI
Łukasz Jasikowski, Michał Janowski (KP Piaseczno), Marek Gołębiewski (Sokół Sokółka), Mariusz Lejdyn (Legia Bemowo Warszawa), Arnold Kołakowski (Mazowsze Grójec).
UBYLI
Michał Doliński (powrót po wypożyczeniu do Broni Radom), Piotr Krawczyk (rozwiązana umowa, KP Piaseczno), Adrian Krupa (szuka klubu), Michał Orłowski, Stanisław Kulej (KS Warka), Marcin Pieniążek (Mazowsze Grójec).
ZAINTERESOWANIE
Michał Wasilewski, Michał Kucharczyk (Radomiak Radom), Karol Pasturczyk (Nadarzyn), Konrad Rojek (KP Piaseczno), Michał Zawalich (Warta Sieradz), Tomasz Kuźma (Polonia Młoda Ekstraklasa).
MAZOWSZE GRÓJEC
PRZYBYLI
Arkadiusz Gałka, Daniel Jakubik Artur Ucinek, Igor Strzyga, Seweryn Kalinowski (z zespołu juniorów), Marcin Pieniążek (Pilica Białobrzegi), Jakub Wachnicki (Wilga Garwolin), Grzegorz Gromadzki (Radomiak Radom).
UBYLI
Arkadiusz Kościelniak (powrót po wypożyczeniu do Broni Radom), Daniel Bloch, Mariusz Kotański (LKS Pniewy), Kamil Kołecki (przerwał treningi), Damian Karls (KS Warka), Arnold Kołakowski (Pilica Białobrzegi), Mariusz Osiński (Ursus Warszawa), Cezary Przybylski (Sadownik Błędów?),
ZAINTERESOWANIE
Tomasz Kiliański (KS Warka).
POLONIA IŁŻA
PRZYBYLI
-
UBYLI
Zbigniew Wróbel (koniec kariery), Bartosz Pełka (powrót po wypożyczeniu do Radomiaka Radom, trenuje w Wulkanie Windoor Zakrzew), Patryk Bilski (powrót po wypożyczeniu do Sadownika Błędów), Michał Wlazło (szuka klubu), Przemysław Skorupa (przerwał treningi), Paweł Wajs (Zawisza Sienno).
ZAINTERESOWANIE
Wojciech Molęda, Norbert Jarząbek, Paweł Maciejczak (Broń Radom), Paweł Markowski (Star Starachowice), Bartłomiej Madej, Michał Kowalczyk (Orzeł Wierzbica), Marcin Jaworski (Chojniak Wieniawa), Kamil Bednarek (Iskra Gózd), Patryk Krupa (Wisła Puławy).
ENERGIA KOZIENICE JANIKÓW
PRZYBYLI
Mateusz Kamola, Rafał Dryk, Piotr Stachurski (Wisła Puławy), Eugeniusz Kołodziejczyk (Ruch Wysokie Mazowieckie).
UBYLI
Piotr Łapiński, Marcin Fusiek, Marcin Sztobryn (kontuzje), Łukasz Krupa (Legion Głowaczów), Kamil Kowalczyk (szuka klubu).
ZAINTERESOWANIE
Patryk Walasek (Stal Stalowa Wola), Wojciech Nowocień (Orlicz Suchedniów).
WULKAN DRÓG ZAKRZEW
PRZYBYLI
Maciej Lesisz (powrót po kontuzji).
UBYLI
Arkadiusz Chudziński (powrót po wypożyczeniu do Broni Radom, trenuje w Zodiaku Sucha), Artur Korycki (nie wznowił treningów).
ZAINTERESOWANIE
Krzysztof Blank, Dariusz Mortka, Kamil Molga, Rafał Bielawski, Bartosz Pełka, Marcin Cierzuch, Piotr Skwarczyński, Patryk Zięba, Arkadiusz Oziewicz (Radomiak Radom), Rafał Mazur, Andrzej Drachal (Orzeł Wierzbica), Dawid Sala (GLKS Nadarzyn).
KS WARKA
PRZYBYLI
Damian Karls (Mazowsze Grójec), Stanisław Kulej, Michał Orłowski (Pilica Białobrzegi).
UBYLI
Michał Majewski, Adrian Jurczak (nie wznowili treningów), Tomasz Kiliański (Mazowsze Grójec?).
ZAINTERESOWANIE
Dawid Sutek, Jakub Kazimierczak (Pelikan Łowicz), Konrad Kapusta (Orzeł Wierzbica), Adrian Jaśkiewicz (Broń Radom.
Tel.: 509-139-815
Tel.: 505476156
Tel.: 723312399
Tel.: 783991912
E-mail.: 602817487
Tel.: 516927589
Tel.: 698680086
E-mail.: 601612271
0 użytkowników i 241 gości