SPORT
Czarna passa Polonii trwa!
2423
2015-04-29

Polonia Iłża przegrała 3 mecz z rzędu. Tym razem uległa na wyjeździe KS-owi Potworów.

O wiele lepiej od pierwszej drużyny poradziła sobie młodzież.

Pierwsza drużyna:

Trudno komentować takie wyniki. Drużyna, która jeszcze niedawno aspirowała do awansu do IV ligi teraz przegrywa z zespołem walczącym o utrzymanie - KS-em Potworów. Jedyna bramka, która przesądziła o zwycięstwie zespołu z Potworowa padła w 15 minucie, a jej zdobywcą był Łukasz Grochala. W drugiej połowie mogli podwyższyć, ale strzelec pierwszej bramki nie wykorzystał rzutu karnego.

- (W ostatnich trzech meczach) nie byliśmy gorsi od rywala, ale nie potrafiliśmy trafić do siatki. - mówi trener Polonii Iłża Dominik Rokita

KS Potworów 1:0 (1:0) Polonia Iłża

1:0 Łukasz Grochala 15‘

Potworów: Podkowiński - Tkaczyk, Głogowski,w Rzuczkowski, Kwiatkowski, Ozimski (85 Stefański), Grymuła, Gędaj, Tyczyński (80 Zych),Pietraszewski (75 L. Tyczyński), Grochala.

Polonia: Witaszek - Jopek, Kapusta, Godzisz, Cheda, Tworek, Bajor, Szewczyk, Zięba (65‘ Kopciał), Bawor (78‘ Kozera), Stępniewski.

Juniorzy Młodsi:

Szczęśliwie zwyciężyli juniorzy młodsi Polonii Iłża. W ostatniej minucie meczu po ładnej akcji do bramki rywali trafił Tomasz Szot i zapewnił zwycięstwo drużynie z Podzamcza 47. W meczu groźnie wyglądającego urazu doznał bramkarz Polonii - Sebastian Ziomek i między słupkami musiał zastąpić go obrońca - Maciej Sałek.

U-16: Polonia Iłża 3:2 (1:2) KS Błotnica

0:1 Kacper Szatan 2‘
1:1 Błażej Rutkowski 19‘
1:2 Grzegorz Babut 34‘
2:2 Patryk Tusiński 42‘
3:2 Tomasz Szot 80‘

Polonia: Ziomek (53‘ Foremniak) - Romanowski, Kutera, Sałek - Bartos (41‘Ziomek), Dusiński, Ruszkowski, Rutkowski, Strużyna - Tusiński,Szot

Błotnica: Kornafel - Achranowicz (77‘ Drabik), Babut, Jastrzębski (66‘ Rychel), Jędrzejewski, Moskwa, Prasek (48‘ Klocek), Sęk, Sułkowski, Szatan, Wiatrak

Trampkarze:

Ostatnie minuty meczu nie były natomiast szczęśliwe dla trampkarzy z rocznika 2001. Iłżanie prowadzili już 2:0, niestety w ostatnich minutach goście strzelili 2 bramki i wyrównali.

U-14: Polonia Iłża 2:2 (1:0) Drogowiec Jedlińsk

1:0 Jakub Bonio 19‘
2:0 Patryk Rędzia 39‘ (s)
2:1 Jakub Kraszewski 64‘
2:2 Jakub Kraszewski 70+1‘

Polonia: Jabłoński - Pała, Baran, Bogucki (53‘Szymański), Krzewicki - Banaczek, Gębusia (36‘ Gębura), Jadczak, Życiński, Bonio (50‘ Nowak) - Czyż

Drogowiec: Król (36‘ Kucharski) -Spytek (36‘ Zegarek), Rędzia (60‘ Markiewicz), Pomarański (45‘ Kołodziejczyk), Woźniak (65‘ Bilski), Nowocień (53‘ Górka), Nowakowski, Dębski, Dębski, Imiołek, Kraszewski

4:2 Jakub Długosz 58‘

Polonia: Pawlak - Gut, Rożek, Kozieł, Baran, Kowal, Baran, Pietrzyk, Kozera oraz Kosterna, Męciwoda

tekst i zdjęcie: Mateusz Kot
powrót
ilza
Ogłoszenia
Sprzedam alufelgi 17 cali
Witam, sprzedam 4 szt. alufelgi 17‘ (opony R17/225/45) - 5 śrub - założone były przy VW Golf 4 (pasują do Passata, Audi) Alufelgi są proste, nie mają bicia, z oponami - dwie opony jeszcze posłużą jeden sezon cena 430zl Cena do uzgodnienia.
Tomek, Iłża
Tel.: 509-139-815
sprzedam mieszkanie
Sprzedam mieszkanie Sprzedam mieszkanie 40 m2 na os. Zuchowiec, duża kawalerka z balkonem, przedzielona na dwa pokoje, duża kuchnia. Mieszkanie po remoncie. Tel.505-476-156
Ilza, os.Zuchowiec
Tel.: 505476156
Wynajme Lokal
Wynajmę cały lokal po salonie fryzjersko kosmetycznym w Iłży na ul. Partyzantów 27, odnowiony po odbiorze sanepidu
Iłża, Partyzantów
Tel.: 723312399
Przyjmę na staż
Przyjmę na staż do sklepu Spożywczo-Przemysłowego w Iłży. Więcej informacji: tel. 783991912
Iłża
Tel.: 783991912
sprzedam lub wynajmę
SPRZEDAM LUB WYNAJMĘ MIESZKANIE W BLOKU W MIEJSCOWOŚCI PAKOSŁAW 2 POKOJE,KUCHNIA,ŁAZIENKA,PIWNICA, BUDYNEK GOSPODARCZY, DZIAŁKA, WIĘCEJ INFORMACJI POD PODANYM NUMEREM TEL.CENA DO UZGODNIENIA