AKTUALNOŚCI
Weź udział w programie wymiany kotła centralnego ogrzewania „Gmin ...
1593
2018-01-09

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że Gmina Iłża planuje realizację programu modernizacji indywidualnych źródeł ciepła tj. wymiana kotłów lub palenisk węglowych na gazowe, olejowe lub opalane biomasą (pellet) na terenie miasta i gminy Iłża pt. „Gmina bez dymu". Zakłada się, że program będzie współfinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Jaki jest zamysł programu ?

Program przewiduje dofinansowanie wymiany starych pieców węglowych w indywidualnych gospodarstwach domowych na nowoczesne kotły gazowe, olejowe lub na biomasę (np. pellet). Zakłada się, że dofinansowanie będzie wynosiło 75 % wartości kotła ale nie więcej niż 5.000,00 zł. Resztę kosztów modernizacji kotłowni pokrywa właściciel nieruchomości. Dofinansowaniu podlega tylko i wyłącznie zakup kotła, koszty montażu oraz zakupu urządzeń towarzyszących nie podlegają finansowaniu.

Kto może wziąć udział w programie ?

W programie może wziąć udział osoba fizyczna, właściciel nieruchomości położonej na terenie Gminy Iłża, który złoży w Urzędzie Miejskim deklarację przystąpienia do programu. Nie dotyczy to nieruchomości w których prowadzona jest działalność gospodarcza.

Jak wygląda proces realizacji programu ?

1.      Gmina tworzy listę osób chętnych do udziału w programie (na podstawie złożonych deklaracji udziału). Deklaracje przyjmowane są w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Iłży, pok.nr 3 osobiście lub pocztą (decyduje data wpływu) do 31 stycznia 2018 r. Deklaracje dostępne są na stronie www.ilza.ploraz w Biurze Obsługi Klienta Następnie złożone deklaracje weryfikowane są pod kątem merytorycznym.

2.      Gmina składa wniosek do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie o dofinansowanie projektu. Zgodnie z komunikatem ogłoszonym na stronie WFOŚiGW, nabór wniosków rozpocznie się w pierwszym kwartale 2018 r.

3.      Po otrzymaniu dofinansowania Gmina ustala listę osób zakwalifikowanych do programu, a następnie podpisuje z tymi osobami stosowne umowy określające szczegółowe zasady uczestnictwa w programie. Po podpisaniu umów rozpoczyna się proces modernizacyjny.

Uwaga: w przypadku gdy gmina otrzyma dofinansowanie mniejsze niż zakładano, możliwe jest ograniczenie ilości osób biorących udział w programie. W tym przypadku decyduje kolejność złożenia deklaracji przystąpienia do programu. Automatycznie gmina tworzy listę rezerwową osób chętnych do udziału w programie w dalszej perspektywie. W przypadku nieotrzymania przez gminę dofinansowania program zostaje anulowany.

Deklaracja udziału w programie

 

źródło: http://ilza.pl

powrót
ilza
Ogłoszenia
Sprzedam alufelgi 17 cali
Witam, sprzedam 4 szt. alufelgi 17‘ (opony R17/225/45) - 5 śrub - założone były przy VW Golf 4 (pasują do Passata, Audi) Alufelgi są proste, nie mają bicia, z oponami - dwie opony jeszcze posłużą jeden sezon cena 430zl Cena do uzgodnienia.
Tomek, Iłża
Tel.: 509-139-815
sprzedam mieszkanie
Sprzedam mieszkanie Sprzedam mieszkanie 40 m2 na os. Zuchowiec, duża kawalerka z balkonem, przedzielona na dwa pokoje, duża kuchnia. Mieszkanie po remoncie. Tel.505-476-156
Ilza, os.Zuchowiec
Tel.: 505476156
Wynajme Lokal
Wynajmę cały lokal po salonie fryzjersko kosmetycznym w Iłży na ul. Partyzantów 27, odnowiony po odbiorze sanepidu
Iłża, Partyzantów
Tel.: 723312399
Przyjmę na staż
Przyjmę na staż do sklepu Spożywczo-Przemysłowego w Iłży. Więcej informacji: tel. 783991912
Iłża
Tel.: 783991912
sprzedam lub wynajmę
SPRZEDAM LUB WYNAJMĘ MIESZKANIE W BLOKU W MIEJSCOWOŚCI PAKOSŁAW 2 POKOJE,KUCHNIA,ŁAZIENKA,PIWNICA, BUDYNEK GOSPODARCZY, DZIAŁKA, WIĘCEJ INFORMACJI POD PODANYM NUMEREM TEL.CENA DO UZGODNIENIA
Irena, Pakoslaw
E-mail.: 602817487
Poszukuję do wynajęcia
Witam poszukuję (kawalerki, lub mieszkania 2 pokoje) do wynajęcia. Jeżeli macie takie gniazdko lub wiecie kto może mieć proszę o kontakt.
Daria, Iłża
Tel.: 516927589
Sprzedam mieszkanie
Sprzedam mieszkanie 40 m2 na os. Zuchowiec, duża kawalerka z balkonem, duża kuchnia. Tel. 698680086
Robert Kumanowski, Iłża
Tel.: 698680086
Lokale na biura/gabinety
W nieruchomości trwa obecnie remont - istnieje możliwość dostosowania lokali pod indywidualne wymagania. Lokalizacja w Iłży (wysoki parter) pomiędzy osiedlami Staszica i Zuchowiec.
Piotr, Iłża, Jakubowskiego 2
Tel.: 505236180
E-mail.: fansoad@op.pl
Prace zaliczeniowe
Kończysz studia? Nie masz czasu/ochoty napisać pracy? Najwyższej jakości prace zaliczeniowe (semestralne, licencjackie, magisterskie i inne), pisane przez doświadczonego publicystę i bloggera.
Kraków, Owocowa
Tel.: 512675464
E-mail.: pracezaliczeniowe@spoko.pl
STAŻ
Przyjmę na staż oferta dla mężczyzny z obsługa komputera i ogólna wiedzą na temat budowy samochodów lub mężczyzny z uprawnieniami na wózek widłowy
Konrad, Iłża, Partyzantów 29
E-mail.: 601612271
Wszystkich on-line: 2
Gości: 2

Najwięcej on-line było 2018-06-10:
0 użytkowników i 222 gości
COPYRIGHT © 2013
All rights reserved by Polish regislation

Projekt i wykonanie H15.pl - Paweł Jadczak
Dołącz do nas
W związku ze zmianą prawną odnośnie przechowywania wrażliwych danych osobowych zmieniliśmy dział "Polityka Prywatności", zapraszamy do zapoznania się z działem.