AKTUALNOŚCI
Uśmiech Dziecka w powiecie radomskim. Zwycięzcami zostali Iga Gaźdz ...
1363
2017-09-12

Iga Gaździńska i Aleksander Surus - to oni zajęli pierwsze miejsca w kategorii wiekowej do 3 lat w powiecie radomskim.

Tegoroczne wakacje osłodziła nam akcja Najpiękniejszy Uśmiech Dziecka. To pierwsza taka nasza inicjatywa. Opublikowaliśmy zdjęcia uśmiechniętych buziek, a nasi czytelnicy głosowali. Akcję zakończyliśmy w piątek, 25 sierpnia o godzinie 21. Była przeprowadzana w dwóch kategoriach i prowadzono ją w całym regionie. Braliśmy pod uwagę dzieci od kilku miesięcy do trzech lat, a także od 3 do 7 lat. Znamy już nazwiska wszystkich laureatów w powiecie radomskim. Dziś prezentujemy pierwszą dwójkę szczęśliwych dzieci, które zwyciężyły w kategorii do lat trzech.

Samochody miłością Aleksandra

Pierwsze miejsce w grupie chłopców do lat trzech zajął Aleksander Surus z Iłży. Urodzony w październiku, ma roczek i jedenaście miesięcy. Jest charakterystycznym blondynem z niebieskimi oczkami. Aleksandrowi uśmiech z twarzy nigdy nie schodzi. Jest bardzo energiczny, zaraża swoim uśmiechem. - Jego energia udziela się tak bardzo, że rzadko kiedy daje nam pospać w nocy - mówi mama Milena. Olek, jak każdy chłopiec, bardzo lubi bawić się samochodzikami, w szczególności upodobał sobie traktory. Można powiedzieć, że jest to jego prawdziwa pasja. Może bawić się nimi bez przerwy. Ponadto kocha także zwierzęta, ma ukochanego pieska, z którym uwielbia się bawić. Aleksander nie ma rodzeństwa, jest jedynakiem, jego rodzice to Marcin oraz Milena. Poznali się osiem lat temu, natomiast małżeństwem są dopiero od lat trzech. To niezwykle kochająca się rodzina, dla których zawsze na pierwszym miejscu jest dziecko. To prawdziwy skarb Marcina oraz Mileny.

Śmiała Iga nie ma problemów z poznaniem nowych ludzi

Pierwsze miejsce wśród dziewczynek w kategorii wiekowej do lat trzech zajęła natomiast Iga Gaździńska, także z Iłży. - Iga ma dopiero trzy miesiące, ale należy do bardzo śmiałych i otwartych dzieci. Nie ma żadnych problemów z tym, by podszedł do niej ktoś zupełnie jeszcze nieznany - mówi o niej kochająca mama Monika. Iga jest zodiakalnym bykiem, ale na pewno nie należy do najbardziej apatycznych i powolnych. Rozpiera ją energia, nieustannie się uśmiecha i to jest jej wielki pozytywny plus. Jak mówią rodzice, w nocy, kiedy się budzi, to przeważnie nie płacze, tylko coś próbuje do siebie mówić. Rodzice bardzo ją kochają. Jej rodzice to Michał oraz Monika. Małżeństwem są już ponad sześć lat, natomiast poznali się ponad 10 lat temu. Iga ma także starszego brata Mateuszka, który często opiekuje się nią. - Książki jako nagroda na pewno nam się przydadzą, zarówno dla starszego, jak i naszego młodszego ukochanego dziecka - mówią rodzice Igi.

źródło: 
tekst i foto : http://www.echodnia.eu/radomskie/wiadomosci/powiat-radomski/a/usmiech-dziecka-w-powiecie-radomskim-zwyciezcami-zostali-iga-gazdzinska-i-aleksander-surus,12463672/

powrót
ilza
Ogłoszenia
Sprzedam alufelgi 17 cali
Witam, sprzedam 4 szt. alufelgi 17‘ (opony R17/225/45) - 5 śrub - założone były przy VW Golf 4 (pasują do Passata, Audi) Alufelgi są proste, nie mają bicia, z oponami - dwie opony jeszcze posłużą jeden sezon cena 430zl Cena do uzgodnienia.
Tomek, Iłża
Tel.: 509-139-815
sprzedam mieszkanie
Sprzedam mieszkanie Sprzedam mieszkanie 40 m2 na os. Zuchowiec, duża kawalerka z balkonem, przedzielona na dwa pokoje, duża kuchnia. Mieszkanie po remoncie. Tel.505-476-156
Ilza, os.Zuchowiec
Tel.: 505476156
Wynajme Lokal
Wynajmę cały lokal po salonie fryzjersko kosmetycznym w Iłży na ul. Partyzantów 27, odnowiony po odbiorze sanepidu
Iłża, Partyzantów
Tel.: 723312399
Przyjmę na staż
Przyjmę na staż do sklepu Spożywczo-Przemysłowego w Iłży. Więcej informacji: tel. 783991912
Iłża
Tel.: 783991912
sprzedam lub wynajmę
SPRZEDAM LUB WYNAJMĘ MIESZKANIE W BLOKU W MIEJSCOWOŚCI PAKOSŁAW 2 POKOJE,KUCHNIA,ŁAZIENKA,PIWNICA, BUDYNEK GOSPODARCZY, DZIAŁKA, WIĘCEJ INFORMACJI POD PODANYM NUMEREM TEL.CENA DO UZGODNIENIA
Irena, Pakoslaw
E-mail.: 602817487
Poszukuję do wynajęcia
Witam poszukuję (kawalerki, lub mieszkania 2 pokoje) do wynajęcia. Jeżeli macie takie gniazdko lub wiecie kto może mieć proszę o kontakt.
Daria, Iłża
Tel.: 516927589
Sprzedam mieszkanie
Sprzedam mieszkanie 40 m2 na os. Zuchowiec, duża kawalerka z balkonem, duża kuchnia. Tel. 698680086
Robert Kumanowski, Iłża
Tel.: 698680086
Lokale na biura/gabinety
W nieruchomości trwa obecnie remont - istnieje możliwość dostosowania lokali pod indywidualne wymagania. Lokalizacja w Iłży (wysoki parter) pomiędzy osiedlami Staszica i Zuchowiec.
Piotr, Iłża, Jakubowskiego 2
Tel.: 505236180
E-mail.: fansoad@op.pl
Prace zaliczeniowe
Kończysz studia? Nie masz czasu/ochoty napisać pracy? Najwyższej jakości prace zaliczeniowe (semestralne, licencjackie, magisterskie i inne), pisane przez doświadczonego publicystę i bloggera.
Kraków, Owocowa
Tel.: 512675464
E-mail.: pracezaliczeniowe@spoko.pl
STAŻ
Przyjmę na staż oferta dla mężczyzny z obsługa komputera i ogólna wiedzą na temat budowy samochodów lub mężczyzny z uprawnieniami na wózek widłowy
Konrad, Iłża, Partyzantów 29
E-mail.: 601612271
Wszystkich on-line: 5
Gości: 5

Najwięcej on-line było 2018-06-10:
0 użytkowników i 222 gości
COPYRIGHT © 2013
All rights reserved by Polish regislation

Projekt i wykonanie H15.pl - Paweł Jadczak
Dołącz do nas
W związku ze zmianą prawną odnośnie przechowywania wrażliwych danych osobowych zmieniliśmy dział "Polityka Prywatności", zapraszamy do zapoznania się z działem.