FINAŁOWE PREZENTACJE FESTIWALU „SŁOWO i PIOSENKA” odbyły się w dniu 10 maja 2012r. w Sali Kameralnej Domu Kultury. Uczestniczyło w nich łącznie 45 wykonawców (soliści, zespoły muzyczne oraz recytatorzy).
FINAŁOWE PREZENTACJE FESTIWALU „SŁOWO i PIOSENKA” odbyły się w dniu 10 maja 2012r. w Sali Kameralnej Domu Kultury. Uczestniczyło w nich łącznie 45 wykonawców (soliści, zespoły muzyczne oraz recytatorzy).
Jury konkursu w składzie:
Marek Ślufarski - Przewodniczący Jury Przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego
w Warszawie
Kszysztof Kozera - Przedstawiciel Samorządu Powiatu Radomskiego.
Zbigniew Listek - Przedstawiciel Gminy Iłży.
po dokonaniu oceny prezentacji konkursowych festiwalu jury przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:
NAGRODY
KATEGORIA PIOSENKA
Kategoria wiekowa: szkoły podstawowe
Monika Chamera – PSP Brzóstowa
Jakub Pietrzak – PSP Iłża
Wiktoria Witkowska – Pracownia Muzyczna PIANO Radom
Aleksandra Kowalska – Ognisko Artystyczne Szydłowiec
Karina Duszyńska – MDK Radom
Kategoria wiekowa: gimnazja:
Michalina Madetko – DK Ćmielów
Kamil Maruszak – Sandomierskie Centrum Kultury
Milena Wełpa – GOK Borkowice
Gabriela Baran – PGG Iłża
Kategoria wiekowa: szkoły ponadgimnazjalne
Joanna Orkisz - MDK Kielce
Edyta Tomaszewska – ZSZ w Starachowicach
Mariusz Kita – WTZ Jedlanka
W/w osoby wystąpią w koncercie galowym w dn. 17.06.2012r (Niedziela)
w Iłżeckim Amfiteatrze o godz 16:00 . podczas IŁŻECKICH DNI KULTURY – wtedy również otrzymają dyplomy i nagrody.
KATEGORIA
SŁOWO NAGRODY
Laureatami nagród zostali:
Kategoria wiekowa: szkoły podstawowe i gimnazja
Marta Czubala,Monika Chamera – PSP Brzóstowa
Paulina Kiepas – PGG Iłża
Izabela Durasiewicz – LO Iłża
W/w osoby wystąpią w koncercie laureatów podczas Dni Leśmianowskich w dn. 26 maja 2012 r. wtedy wręczone im zostaną nagrody i dyplomy.
Ponadto wyróżnienia Otrzymują:
WYRÓŻNIENIA I KATEGORII
Natalia Bednarczyk – WDK Kielce (Piosenka)
Marta Włodarczyk – MDK Radom (Piosenka)
Kacper Sadowski - MDK Radom (Piosenka)
Wiktoria Pongowska - Ćmielów (Piosenka)
Zofia Marcula – Iłża (Piosenka)
Kinga Pastuszka – Ostrowiec Św (Piosenka)
Mateusz Krawczyński – Przedszkole Skaryszew (Piosenka)
Sara Korzeń – Dagmara Pękalska – Brzóstwoa (Słowo)
Matylda Tracz – Sarnówek (Piosenka)
Monika Wolbergier – Iłża (Piosenka)
Michalina Madetko – Gimnazjum w Brzóstowej (Słowo)
WYRÓŻNIENIA II KATEGORII
Laura Jammoul – Starachowice (Słowo)
Małgorzata Samela – Starachowice (Słowo)
Anna Bębenek – Szydłowiec (Piosenka)
Wiktoria Grosicka – Starachowice (Słowo)
Gabriela Falkiewicz – Radom (Piosenka)
Julia Wancerz – Iłża (Piosenka)
Małgorzata Skiba – Iłża (Piosenka)
Maksymiliam Prus – Borkowice (Piosenka)
Osoby wyróżnione otrzymają drogą pocztową pamiątkowe dyplomy ufundowane przez Organizatorów festiwalu.
Wszystkim Uczestnikom imprezy oraz opiekunom artystów serdecznie dziękujemy
za udział i zapraszamy na kolejne edycje festiwalu.
Tel.: 509-139-815
Tel.: 505476156
Tel.: 723312399
Tel.: 783991912
E-mail.: 602817487
Tel.: 516927589
Tel.: 698680086
E-mail.: 601612271
0 użytkowników i 241 gości