AKTUALNOŚCI
Podsumowanie ferii w Iłżeckiej bibliotece
882
2018-01-31

Niestety… ferie dobiegły końca. Warto jednak wspomnieć i przypomnieć czas spędzony w iłżeckiej bibliotece. Program na tegoroczną edycję FERII W BIBLIOTECE, był na tyle atrakcyjny, że dzieci chętnie spędzały wolny czas od nauki.

Podsumowanie ferii w Iłżeckiej bibliotecePodsumowanie ferii w Iłżeckiej bibliotecePodsumowanie ferii w Iłżeckiej bibliotecePodsumowanie ferii w Iłżeckiej bibliotecePodsumowanie ferii w Iłżeckiej bibliotecePodsumowanie ferii w Iłżeckiej bibliotecePodsumowanie ferii w Iłżeckiej bibliotece

Uczestnikami zajęć były dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Dzieci uczestniczyły w zajęciach pod opieką dorosłych. Już od pierwszych chwil zimowego wypoczynku w Oddziale dla dzieci w ruch poszły nożyczki, plastelina, modelina. Mali uczestnicy wykorzystali niezliczoną ilość kolorowych kartonów, bibuły, kolorowych pudełek i gazet na budowanie prac przestrzennych. Efektywnie wykorzystany czas z naszymi czytelnikami, mierzymy ilością powstałych prac plastycznych, plakatów, obrazków, figurek z plasteliny, modeliny.

Prócz zajęć kreatywnych, nie zapominaliśmy o książkach i czytaniu. W tym roku dzieci poznawały książki ze zwrotami frazeologicznymi i dopasowywały jak je można wdrożyć do codziennych rozmów. Oczywiście była również bitwa na „trzeszczyki”, czyli na trudne wierszyki. W pierwszym tygodniu ferii, dzieciom zaproponowaliśmy również spektakl teatralny pt.: Pod starym Wawelem przygód bez liku”. Legendę o Szewczyku Dratewce znakomicie odtworzyli aktorzy z Teatru Maska z Krakowa. Dzieci były zachwycone postaciami występującymi w spektaklu a zwłaszcza smokiem. Zaangażowaliśmy również dzieci do uczczenia 50. urodzin bajkowej postaci Reksio. Uczestnicy zajęć rysowali plakaty w formacie XXL, zaś dzieci młodsze w ogłoszonym mini-konkursie, projektowały plakietki z Reksiem. Rozstrzygnięcie konkursu wkrótce. Dziękujemy wszystkim dzieciom, za niezwykle liczny udział w  FERIACH W BIBLIOTECE, wielkie zaangażowanie w zajęcia i sporą dawkę uśmiechu i radości :)

powrót
ilza
Ogłoszenia
Sprzedam alufelgi 17 cali
Witam, sprzedam 4 szt. alufelgi 17‘ (opony R17/225/45) - 5 śrub - założone były przy VW Golf 4 (pasują do Passata, Audi) Alufelgi są proste, nie mają bicia, z oponami - dwie opony jeszcze posłużą jeden sezon cena 430zl Cena do uzgodnienia.
Tomek, Iłża
Tel.: 509-139-815
sprzedam mieszkanie
Sprzedam mieszkanie Sprzedam mieszkanie 40 m2 na os. Zuchowiec, duża kawalerka z balkonem, przedzielona na dwa pokoje, duża kuchnia. Mieszkanie po remoncie. Tel.505-476-156
Ilza, os.Zuchowiec
Tel.: 505476156
Wynajme Lokal
Wynajmę cały lokal po salonie fryzjersko kosmetycznym w Iłży na ul. Partyzantów 27, odnowiony po odbiorze sanepidu
Iłża, Partyzantów
Tel.: 723312399
Przyjmę na staż
Przyjmę na staż do sklepu Spożywczo-Przemysłowego w Iłży. Więcej informacji: tel. 783991912
Iłża
Tel.: 783991912
sprzedam lub wynajmę
SPRZEDAM LUB WYNAJMĘ MIESZKANIE W BLOKU W MIEJSCOWOŚCI PAKOSŁAW 2 POKOJE,KUCHNIA,ŁAZIENKA,PIWNICA, BUDYNEK GOSPODARCZY, DZIAŁKA, WIĘCEJ INFORMACJI POD PODANYM NUMEREM TEL.CENA DO UZGODNIENIA
Irena, Pakoslaw
E-mail.: 602817487
Poszukuję do wynajęcia
Witam poszukuję (kawalerki, lub mieszkania 2 pokoje) do wynajęcia. Jeżeli macie takie gniazdko lub wiecie kto może mieć proszę o kontakt.
Daria, Iłża
Tel.: 516927589
Sprzedam mieszkanie
Sprzedam mieszkanie 40 m2 na os. Zuchowiec, duża kawalerka z balkonem, duża kuchnia. Tel. 698680086
Robert Kumanowski, Iłża
Tel.: 698680086
Lokale na biura/gabinety
W nieruchomości trwa obecnie remont - istnieje możliwość dostosowania lokali pod indywidualne wymagania. Lokalizacja w Iłży (wysoki parter) pomiędzy osiedlami Staszica i Zuchowiec.
Piotr, Iłża, Jakubowskiego 2
Tel.: 505236180
E-mail.: fansoad@op.pl
Prace zaliczeniowe
Kończysz studia? Nie masz czasu/ochoty napisać pracy? Najwyższej jakości prace zaliczeniowe (semestralne, licencjackie, magisterskie i inne), pisane przez doświadczonego publicystę i bloggera.
Kraków, Owocowa
Tel.: 512675464
E-mail.: pracezaliczeniowe@spoko.pl
STAŻ
Przyjmę na staż oferta dla mężczyzny z obsługa komputera i ogólna wiedzą na temat budowy samochodów lub mężczyzny z uprawnieniami na wózek widłowy
Konrad, Iłża, Partyzantów 29
E-mail.: 601612271
Wszystkich on-line: 8
Gości: 8

Najwięcej on-line było 2018-06-10:
0 użytkowników i 222 gości
COPYRIGHT © 2013
All rights reserved by Polish regislation

Projekt i wykonanie H15.pl - Paweł Jadczak
Dołącz do nas
W związku ze zmianą prawną odnośnie przechowywania wrażliwych danych osobowych zmieniliśmy dział "Polityka Prywatności", zapraszamy do zapoznania się z działem.