AKTUALNOŚCI
Przedsiębiorcy z Iłży wśród nominowanych do Perły Powiatu.
1806
2017-03-08

Przed nami kolejna, szósta  już edycja konkursu Gospodarczego Starosty Radomskiego Perła Powiatu. Podczas konkursu zostaną nagrodzone firmy oraz gospodarstwa rolne, które osiągnęły najlepsze efekty ekonomiczne w 2016 roku. Wśród nominowanych znalazły się także gospodarstwa oraz firma z terenu gminy Iłża.

Wśród zgłoszonych znaleźli się:

W kategorii „Małe gospodarstwo rolne": Ewa Markowska z Krzyżanowic. Pani Ewa prowadzi gospodarstwo zajmujące się produkcja mleka oraz bydła mięsnego. Produkcja zwierzęca jest prowadzona przy użyciu najnowszych technologii. Ewa Markowska współpracuje z Mazowieckim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego - Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Radomiu oraz korzysta z funduszy europejskich, z programu: Modernizacja Gospodarstw Rolnych.

Kolejnym rolnikiem zgłoszonym do konkursu Perła Powiatu z gminy Iłża jest Piotr Langer z Iłży specjalizujący się w akwakulturze - produkcją ryb oraz zbóż. Powierzchnia jego gospodarstwa wynosi 27 ha. To zgłoszenie w kategorii „Gospodarstwo rolne". W gospodarstwie znajduje się płuczka do odłowu, sortowania, odpijania ryb. Płuczka usprawnia produkcję i poprawia jakość ryb. Co ważne, produkcja ryb odbywa się bez stosowania środków chemicznych zagrażających środowisku, jest czysto ekologiczna. Jak zaznacza sam rolnik, ryby hodowane przez niego karmione są tylko zbożami, częściowo zakupionymi oraz  pochodzącymi z własnego gospodarstwa. To pozwala uzyskać bardzo dobrą jakość mięsa.

W kategorii Mała firma roku" znalazła się firma EL-TRANS Piotr Matysiak z Iłży. To firma z 9-letnim dorobkiem w branży szkoleniowej. Główna siedziba mieści się w Iłży, ale EL-TRANS ma również swoje filie w Orońsku, Starachowicach i w Radomiu. Firma zajmuje się szkoleniami na kursy prawa jazdy, prowadzi szkolenia dla kandydatów dla instruktorów, szkolenia zawodowe kursy ADR czy kursy oraz szkolenia okresowe na przewóz osób i rzeczy. Firma dysponuje wykwalifikowaną kadrą wykładowców z wieloletnim doświadczeniem w branży szkoleniowej oraz kadrą instruktorów stanowiących zespół niezwykle cierpliwych i sympatycznych fachowców z indywidualnym podejściem do klienta. Każdego roku ośrodek szkoli ponad 1700 osób.

EL-TRANS wspiera wiele inicjatyw społecznych, m.in. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy czy Szlachetna Paczka. Jest też jednym z głównych organizatorów Noworocznego Pokazu Fajerwerków w Iłży, wspiera też finansowo oraz pracą społeczną Klub Sportowy Polonia Iłża.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w piątek, 10 marca o godz. 17.00 z w Zespole Szkół Muzycznych, przy ul. 25 Czerwca 60 w Radomiu.

ilza.pl
powrót
ilza
Ogłoszenia
Sprzedam alufelgi 17 cali
Witam, sprzedam 4 szt. alufelgi 17‘ (opony R17/225/45) - 5 śrub - założone były przy VW Golf 4 (pasują do Passata, Audi) Alufelgi są proste, nie mają bicia, z oponami - dwie opony jeszcze posłużą jeden sezon cena 430zl Cena do uzgodnienia.
Tomek, Iłża
Tel.: 509-139-815
sprzedam mieszkanie
Sprzedam mieszkanie Sprzedam mieszkanie 40 m2 na os. Zuchowiec, duża kawalerka z balkonem, przedzielona na dwa pokoje, duża kuchnia. Mieszkanie po remoncie. Tel.505-476-156
Ilza, os.Zuchowiec
Tel.: 505476156
Wynajme Lokal
Wynajmę cały lokal po salonie fryzjersko kosmetycznym w Iłży na ul. Partyzantów 27, odnowiony po odbiorze sanepidu
Iłża, Partyzantów
Tel.: 723312399
Przyjmę na staż
Przyjmę na staż do sklepu Spożywczo-Przemysłowego w Iłży. Więcej informacji: tel. 783991912
Iłża
Tel.: 783991912
sprzedam lub wynajmę
SPRZEDAM LUB WYNAJMĘ MIESZKANIE W BLOKU W MIEJSCOWOŚCI PAKOSŁAW 2 POKOJE,KUCHNIA,ŁAZIENKA,PIWNICA, BUDYNEK GOSPODARCZY, DZIAŁKA, WIĘCEJ INFORMACJI POD PODANYM NUMEREM TEL.CENA DO UZGODNIENIA
Irena, Pakoslaw
E-mail.: 602817487
Poszukuję do wynajęcia
Witam poszukuję (kawalerki, lub mieszkania 2 pokoje) do wynajęcia. Jeżeli macie takie gniazdko lub wiecie kto może mieć proszę o kontakt.
Daria, Iłża
Tel.: 516927589
Sprzedam mieszkanie
Sprzedam mieszkanie 40 m2 na os. Zuchowiec, duża kawalerka z balkonem, duża kuchnia. Tel. 698680086
Robert Kumanowski, Iłża
Tel.: 698680086
Lokale na biura/gabinety
W nieruchomości trwa obecnie remont - istnieje możliwość dostosowania lokali pod indywidualne wymagania. Lokalizacja w Iłży (wysoki parter) pomiędzy osiedlami Staszica i Zuchowiec.
Piotr, Iłża, Jakubowskiego 2
Tel.: 505236180
E-mail.: fansoad@op.pl
Prace zaliczeniowe
Kończysz studia? Nie masz czasu/ochoty napisać pracy? Najwyższej jakości prace zaliczeniowe (semestralne, licencjackie, magisterskie i inne), pisane przez doświadczonego publicystę i bloggera.
Kraków, Owocowa
Tel.: 512675464
E-mail.: pracezaliczeniowe@spoko.pl
STAŻ
Przyjmę na staż oferta dla mężczyzny z obsługa komputera i ogólna wiedzą na temat budowy samochodów lub mężczyzny z uprawnieniami na wózek widłowy
Konrad, Iłża, Partyzantów 29
E-mail.: 601612271
Wszystkich on-line: 7
Gości: 7

Najwięcej on-line było 2017-08-19:
0 użytkowników i 196 gości
COPYRIGHT © 2013
All rights reserved by Polish regislation

Projekt i wykonanie H15.pl - Paweł Jadczak
Dołącz do nas