SPORT
Zwycięstwo Polonii z Powiślanką Lipsko
3192
2014-04-03

Polonia Iłża zanotowała drugie zwycięstwo w rundzie wiosennej, tym razem w meczu derbowym z Powiślanką Lipsko. Jednak obydwie drużyny miały wiele szans na zdobycie gola, brakowało tylko skuteczności, którą w większym stopniu ukazali chłopaki z Polonii Iłża. Mecz zakończył się wynikiem 3:1

Zwycięstwo Polonii z Powiślanką LipskoZwycięstwo Polonii z Powiślanką LipskoZwycięstwo Polonii z Powiślanką Lipsko

Przed rozpoczęciem meczu uczciliśmy minutą ciszy zmarłego w ostatnim tygodniu wieloletniego prezesa naszego klubu -Romana Sokołowskiego.

Poziom naszej drużyny nie był wyrównany w całym meczu. Rozpoczęliśmy wręcz doskonale, jednak z minuty na minutę gra naszych zawodników się pogarszała. Dopiero w ostatnich minutach meczu do naszych zawodników powrócił duch walki.

Już w 9 minucie mieliśmy szansę na gola, lecz piłka padła obok bramki. Kolejną akcję wykorzystał jednak Tomasz Bartosiak i podwyższył wynik na 1:0 w 13 minucie. Oba zespoły do końca pierwszej połowy oddały po kilka strzałów, ale nie zmieniły one jednak wyniku.

Już od początku drugiej połowy inicjatywę przejął zespół z Lipska. Czego efektem był gol Jakuba Mroczka w 53 minucie. Kolejne akcje lipszczan zagrażały naszej bramce. Mimo to nasi obrońcy oraz bramkarz - Mariusz Witaszek zachowali zimną krew i nie dopuścili do kolejnej zmiany wyniku.

Ostatnie minuty meczu to już przewaga Polonii. Zauważyć dało się także zmęczenie piłkarzy gości co wykorzystali piłkarze naszego teamu. Po całkiem dobrej akcji padł celny strzał naszego kapitana - Radosława Chedy i w 86 minucie wynik zmienił się na 2:1. W 90 minucie natomiast po faulu na naszym zawodniku sędzia Daniel Maciejewski podyktował jedenastkę dla Zamkowych, którą wykorzystał Karol Stępniewski. Jeszcze w doliczonych dwóch minutach lipscy piłkarze próbowali strzelić bramkę lecz obrońcy naszej drużyny szybko zainterweniowali. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla gospodarzy - iłżan.

Polonia Iłża 3:1 (1:0) Powiślanka Lipsko

1:0 - Tomasz Bartosiak 13\‘
1:1 - Jakub Mroczek 53\‘
2:1 - Radosław Cheda 86\‘
3:1 - Karol Stępniewski 90\‘

Sędzia główny: Daniel Maciejewski (Radom)
Sędziowie liniowi: Wojciech Jakubowski, Łukasz Sztąberek

Żółte kartki: Radosław Cheda oraz trzech zawodników Powiślanki

Polonia Iłża: Polonia: Witaszek - Godzisz, Jopek, Kopciał (64 Kaczmarczyk), Szmit, Bartosiak (88 Adamus), Kłos, Stępniewski, Bawor, Kozera (60 Łęcki), Cheda.

Powiślanka: Drab - Bzikot, Szewczyk, Niewczas, Krupa, Suwała (89 Gołda), Nowak (46 Mroczek), Krajewski (65 A.Rogala), Kwiatkowski, Zięba, Skorupa

poloniailza.futbolowo.pl
powrót
ilza
Ogłoszenia
Sprzedam alufelgi 17 cali
Witam, sprzedam 4 szt. alufelgi 17‘ (opony R17/225/45) - 5 śrub - założone były przy VW Golf 4 (pasują do Passata, Audi) Alufelgi są proste, nie mają bicia, z oponami - dwie opony jeszcze posłużą jeden sezon cena 430zl Cena do uzgodnienia.
Tomek, Iłża
Tel.: 509-139-815
sprzedam mieszkanie
Sprzedam mieszkanie Sprzedam mieszkanie 40 m2 na os. Zuchowiec, duża kawalerka z balkonem, przedzielona na dwa pokoje, duża kuchnia. Mieszkanie po remoncie. Tel.505-476-156
Ilza, os.Zuchowiec
Tel.: 505476156
Wynajme Lokal
Wynajmę cały lokal po salonie fryzjersko kosmetycznym w Iłży na ul. Partyzantów 27, odnowiony po odbiorze sanepidu
Iłża, Partyzantów
Tel.: 723312399
Przyjmę na staż
Przyjmę na staż do sklepu Spożywczo-Przemysłowego w Iłży. Więcej informacji: tel. 783991912
Iłża
Tel.: 783991912
sprzedam lub wynajmę
SPRZEDAM LUB WYNAJMĘ MIESZKANIE W BLOKU W MIEJSCOWOŚCI PAKOSŁAW 2 POKOJE,KUCHNIA,ŁAZIENKA,PIWNICA, BUDYNEK GOSPODARCZY, DZIAŁKA, WIĘCEJ INFORMACJI POD PODANYM NUMEREM TEL.CENA DO UZGODNIENIA